Nasze realizacje:
One Love Sound Fest 2004
Relaz - magazyn w sieci

Relaz Netproject zajmuje się projektowaniem stron WWW. Proponujemy Państwu kompleksowe wykonanie serwisu, który pozwoli Wam wykorzystać możliwości tkwiące w Internecie. Chcemy, żeby realizowane przez nas projekty przyniosły wymierne korzyści Państwa firmie. Do każdego zlecenia zaproponujemy więc rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • projektowania i tworzenia stron WWW,
  • wdrażania systemów zarządzania treścią (CMS),
  • aktualizacji zawartości serwisu i opieki technicznej nad nim,
  • projektowania aplikacji opartych na bazach danych,
  • przygotowania i opieki redakcyjnej nad serwisem.

Do tej pory tworzyliśmy serwisy o różnej złożoności, dla firm takich jak: Samsung, Parytet czy Scandinavia. Na koncie mamy m. in. pełne wykonanie serwisu społeczno-kulturalnego relaz.o2.pl, który od tego roku działa jako część o2.pl, jednego z największych portali w Polsce. Nasze propozycje obejmują zarówno proste strony, będące wizytówką firmy, jak i bardziej skomplikowane systemy, w tym sklepy internetowe czy wielotematyczne, złożone serwisy.

Próbkę naszych możliwości znajdą Państwo w dziale Projekty. Więcej informacji o Relaz Netproject dostępnych jest w zakładce Firma. Aby zapoznać się ze szczegółowymi danymi technicznymi, zapraszamy do działu Technologie.

Zapraszamy do skorzystanie z formularza zapytania ofertowego. Nasz konsultant odpowie na pytania dotyczące stworzenia serwisu.

© 2004-2005 Relaz Netproject