Nie pamiętam hasład
login
hasło
d
rejestracja statystyki stat.pllogowanie do statystyki www stat.pl
statystyki www stat.pl
 
statystyki stat.pl
   

 Statystyki www stat.pl

statystyki www stat.pl

   przyjazne i profesjonalne

  dla małych i średnich witryn

   dla wymagających i ciekawych

  

    darmowe statystyki

statPartnerstatPremiastatPlus

 statystyki 

statOptimum
statOptimum

 statystyki      


statBiznes

 

Raporty

stat.pl we współpracy z firmą Gemius SA przygotował raporty o rynku usług rejestracji i utrzymywania domen internetowych oraz wykorzystania usług hostingowych przez polskich internautów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

zadaj pytanie

profesjonalne, internetowe statystyki www stat.pl to

 
geolokalizacjaUnikalna geolokalizacja
Technologia gemiusTraffic pozwala lokalizować użytkowników pod kątem kraju, z jakiego odwiedzają Twoją witrynę. Dla Polski geolokalizacja jest o wiele dokładniejsza. Pokazuje województwa i ośrodki z jakich łączą się Internauci (lokalizujemy ok. 2 200 ośrodków).


flashMożliwość monitorowania witryn w różnych technologiach
Profesjonalne statystyki odwiedzin stat.pl pozwalają monitorować witryny w tradycyjnych technologiach (HTML, PHP, ASP) jak i wykonane w technologii FLASH. stat.pl umożliwia także monitorowanie witryn w bezpiecznym połączeniu SSL.


123Krótka instalacja
Tylko 3 kroki dzielą Cię od wiedzy o Twojej witrynie!
Od momentu rejestracji do optymalizacji treści i nawigacji witryny przejdź przez 3 trójstopniowe etapy: rejestracji witryny, instalacji skryptów, interpretacji danych


monitorCzytelność danych
Interfejs stat.pl to połączenie czytelności z łatwością obsługi. Interfejs przedstawia dane w taki sposób, byś mógł jak najszybciej dotrzeć do najważniejszych dla Ciebie informacji i jak najlepiej je wykorzystać. Nasz interfejs został stworzony w technologii Macromedia Flash i aby z niego korzystać wystarczy przeglądarka internetowa z zainstalowanym pluginem Flash w wersji 6 i monitor z ustawioną rozdzielczością co najmniej 1024x768.


wyszukiwarkaPewność
Internetowe statystyki odwiedzin stat.pl zbierają i dostarczają dane o oglądalności witryny w czasie rzeczywistym, a technologia gemiusTraffic daje pewność, że zbierane są tylko dane o odsłonach wykonanych przez rzeczywistych użytkowników. W statystykach nie są uwzględniane odsłony wykonane przez roboty wyszukiwawcze.


dostepŁatwy dostęp
Dostęp do statystyk jest ograniczony poprzez login i hasło. Możesz dodawać nowych użytkowników, którzy będą mieli dostęp do Twoich danych. Każdy użytkownik ma dostęp tylko do tych danych, które chcesz mu udostępnić.


skarbonkaNiskie koszty
Profesjonalne statystyki odwiedzin stat.pl nie wymagają dodatkowych inwestycji w oprogramowanie, ani w sprzęt. Instalacja skryptów stat.pl jest tak prosta, że nie potrzebujesz zatrudniać dodatkowych pracowników.


web stats

  Mapa serwisu  |  FAQ  |  Polityka prywatności  |  2004 stat.pl All Rights Reserved